GAZİANTEP ÖZEL AMBULANS 7/24

Kategori: Hizmetlerimiz | 0

Gaziantep Özel Ambulans

Özel ambulans hizmetimiz ile hastanızı Gaziantep ve ilçelerine, İstanbul, İzmir, Ankara
gibi büyük şehirlere veya Türkiye’nin dört bir yanına tam donanımlı özel ambulans araç ile eğitimli
ve tecrübeli personellerimiz eşliğinde hasta naklini gerçekleştirmekteyiz. Acil durum
hallerinde en kısa ve en güvenilir şekilde hastayı hastaneye ulaştırmaktayız.
Son yıllarda pandemi dönemi ile birlikte özel ambulanslara artan ilgi özel ambulansların
güvenilir ve kaliteli hizmet sunduğunun göstergesidir. Özel ambulansımızda hijyen,
güvenilirlik, iyi hizmet unsurları ön plana çıkmaktadır.


Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren özel ambulanslar eşliğinde hastalarınız,
hastane veya sağlık kuruluşlarına en kısa sürede ulaştırmaktayız. Özellikle son
dönemde artan trafik kazaları, ani kazalar, covid19 gibi bulaşıcı hastalıkların
artması özel ambulansı tercih etmeniz sağlığınız açısından önem arz etmektedir.
Özel ambulans ile alacağınız hizmetler deneyimli personellerimizin benimsediği
“kaliteli hizmet” anlayışı ile sizlere sunmaktadır.Gaziantep özel ambulans şehir
içinde olduğu gibi 81 ilde de hizmet vermektedir. 7\24 hizmet sunan özel ambulans
ve hasta nakil araçları ile hastanızı ani durumda hastaneye ulaştırabilir ve naklini gerçekleştirebiliriz.

Gaziantep Özel Ambulans

Gaziantep özel ambulans servisi Gaziantep ilinde bulunmaktadır. Gaziantep ilinden Türkiye`nin her iline hasta nakli hizmetimiz mevcuttur. Hastalarımızın stabilizasyonu ve rahatlığı bizler için çok önemlidir. Gaziantep özel ambulans hizmetimiz sayesinde hastalamız evlerinde veya hastanede aldığı sağlık hizmetlerini yol boyunca almaya devam etmektedir. Sağlık ötelenemeyecek, ertelenemeyecek, riske atılmayacak kadar önemli bir ihtiyaçtır. Sağlığınız bizler için son derece önemlidir.
Gaziantep Özel Ambulans hizmetinde kullandığımız ambulanslarımız son model ambulanslardan oluşmaktadır. Tıbbi medikal malzemelerimiz ve makinelerimiz her sene düzenli kalibrasyon yapılarak kullanıma hazır halde ambulanslarımızda bulundurulmak zorundadır. Ambulanslarımızın uygunluk belgeleri her ambulansımızda bulunmaktadır.

Sağlık bakanlığı tarafından verilen bu uygunluk belgeleri, ambulanslarımızın düzenli denetimlerden geçtiğinin bir göstergesidir. Hastaları Gaziantep özel ambulans hizmeti ile Gaziantep özel ambulans şehir içi, şehirler arası, ülkeler arası, güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en yeni araç ve teknik ekipmanları kullanıyor ve bu şekilde sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün biraz daha arttırmaya çalışmaktayız. Ambulanslarımız Mercedes marka Sprinter model araçlardan oluşmaktadır. Şehirler arası ambulans filomuz, hasta naklinizin konforlu ve sorunsuz olması için özel tasarlanmıştır.


Gaziantep özel ambulans fiyatları
Gaziantep Özel ambulans fiyatları 2021 Yılı başlangıç ücreti ve şehir içi km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. Şehirler arası ambulans hizmeti fiyatları ise yine başlangıç ücreti ve km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. Tipik olarak, ücret yapıları bir taban ücret, kilometre ücretleri, ek bakım, gece ve hafta sonu ücretleri ve diğer hizmet ücretleri içerir. Organizasyon vb. Sağlık tedbiri fiyatlarımız ise saatlik ücret olarak hesaplanmaktadır. Hasta Nakil Ambulansı ve Acil Yardım Ambulansı arasında ve donanımlarına göre ambulans fiyatları farkı oluşmaktadır.
Şehirler arası hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı ambulans isteyen sağlık hizmetidir. Hastanın yol boyunca sağlık hizmetlerinden mağdur olmaması son derece önemlidir. Hastaya, refakat edecek sağlık personeli, hastayı teslim aldıktan sonra sorumlu kişidir. Hastanın tüm sağlık sorunlarıyla ilgilenip gerektiğinde hızla müdahale etmektedir. Hasta nakil ambulansı ile hastayı bulunduğu şehirdeki yatağından özel hasta taşıma sedyeleriyle alıp, gideceği şehirdeki yatağına kadar naklini sağlamaktayız.
Hasta Nakil Ambulansı hizmeti Kapsamında aşağıdaki hizmetleri verilmektedir.
• Evden hastaneye hasta transportu
• Hastaneden eve hasta transport
• Evden eve hasta transportu
• Hastaneler arası hasta transportu
• Yoğun bakım hastası transportu
• Evden (yüksek katlı ve merdivenli evlerde) kendi araçlarına ulaşım için hastaların indirilmesi hizmeti
• Acil (112 tarafından verilen vakalar ve sosyal endikasyonlar)
• Organizasyon ve etkinliklerde sağlık gözetimi.
Şehir dışı ambulans ihtiyacınız olduğunda 1 gün öncesinden randevu oluşturmanızı öneriyoruz. Hastanın sağlık durumuna bakılarak, Doktorlu veya Paramedikli (AABT) ekip oluşturularak ambulans çıkışı yapılmaktadır. Doktor olmayan ambulanslarımızın hepsinde en az 1 adet Paramedik (AABT) bulunmaktadır. Şehirler arası ambulans ve şehir içi ambulans hizmetimiz ile hastanızın sağlık durumuna göre merkez noktalarda beklemekte olan ambulanslarımız ile transferini sağlamaktayız.

Hasta nakil ambulansımız ile ilgili verdiğimiz bu bilgilere ek olarak bilgi talebiniz olduğunda veya ambulans ile ilgili sormak istediğiniz başka bir soru olduğunda bizlere 0530 817 7112 telefonundan ulaşın!